Чи готові тернополяни дорого платити за екскурсії до місцевих замків?

Чи готові тернополяни дорого платити за екскурсії до місцевих замків?

Ціни на відвідування історико-архітектурних туристичних об’єктів, що входять до Національного заповідника «Замки Тернопілля», значно зросли. Жителі краю кажуть: тарифи – неадекватні. Бажаючи заробити, керівництво, навпаки, потік туристів зменшить.

Отож, якщо вирішили влаштувати екскурсію до замку, ознайомтеся з прайсами.

Вартість вхідного квитка на територію Збаразького замку та Вишнівецького палацово-паркового комплексу складає: для дорослих – 80 грн.; для студентів і школярів – 30 грн.; для проведення екскурсій для індивідуальних відвідувачів до 10 осіб – 150 грн.; для проведення екскурсій для індивідуальних відвідувачів до 20 осіб – 200 грн.; для проведення екскурсій для туристичної групи більше 20 осіб – 300 грн.; фото на території замку – 70 грн.; фото в експозиційних залах – 100 грн.; година відео зйомки – 500 грн.; година відеозйомки кліпів та відеороликів – 1000 грн.; фото весільних церемоній – 500 грн.
Вхідна плата у замок в Теребовлі: для дорослих – 20 грн.; для дітей і студентів – 10 грн.; для проведення екскурсій для індивідуальних відвідувачів до 10 осіб – 100 грн.; для проведення екскурсій для індивідуальних відвідувачів до 20 осіб – 150 грн.; для проведення екскурсій для туристичної групи більше 20 осіб – 200 грн.

У замок в місті Скалаті Підволочиського району вхідна плата для дорослого населення – 30 грн.;
для дітей та студентів -15 грн.; для проведення екскурсій для індивідуальних відвідувачів до 10 осіб – 100 грн.; для проведення екскурсій для індивідуальних відвідувачів до 20 осіб – 150 грн.; для проведення екскурсій для туристичної групи більше 20 осіб – 200 грн.; фотографування відвідувачами на території та в експозиційних залах замку – 70 грн.; фото весільних церемоній – 500 грн.

За інформацією заповідника, турфірми, які укладуть договір із «Замками Тернопілля», матимуть знижки.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *