Чи можна повторно обрати четверту групу спрощеної системи оподаткування?

Чи можна повторно обрати четверту групу спрощеної системи оподаткування?

Відповідно до п. 298.8 ст. 298 Податкового кодексу України (далі – ПКУ), порядок обрання або переходу на спрощену систему оподаткування чи відмови від спрощеної системи оподаткування платниками єдиного податку четвертої групи здійснюється відповідно до підпунктів 298.8.1 – 298.8.8 п. 298.8 ст. 298 ПКУ.

Згідно з п. п. 298.8.8 п. 298.8 ст. 298 ПКУ, сільськогосподарський товаровиробник повторно може бути включений до четвертої групи платників єдиного податку не раніше, ніж через два календарні роки після його переходу на застосування ставки єдиного податку, визначеної для платників єдиного податку іншої групи, або анулювання його попередньої реєстрації платником єдиного податку четвертої групи.

Норми п. п. 298.8.8 п. 298.8 ст. 298 ПКУ не застосовуються при анулюванні реєстрації платником єдиного податку четвертої групи юридичної особи за ініціативою контролюючого органу.

Сектор комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.






Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *