Де використовується далекомір?

Електронні портативні ручні прилади все активніше приходять на заміну застарілих аналогових моделей різних приладів і пристроїв, адже цифрове визначення показників набагато більш швидке, просте, легке і зрозуміле навіть для непрофесіонала. Не так давно «осучаснення» дійшло і до приладів, які визначають видиму відстань. Замість звичних, досить обмежених за функціональністю і незручних рулеток і лінійок зараз все більше стали використовувати такий прилад як далекомір.

По суті це лазерна або ультразвукова указка, якою можна з точністю до міліметра вимірювати відстань від п’яти сантиметрів і до 100 метрів, в залежності від моделі та її діапазону налаштувань.

Далекомір, що представлений на https://electronoff.ua/dalnomery, можна застосовувати для визначення точної відстані між двома точками на стінах, схилах, дверях, віконних рамах при виконанні будівельно-ремонтних робіт, визначати відстань поза приміщеннями, наприклад, від одного будинку до іншого, між деревами, лініями електропередач, колесами автомобіля. Їм можна відміряти необхідну довжину облицювальних матеріалів в супермаркеті (лінолеуму, шпалер, килимового покриття), глибину, ширину і довжину ванни, душової кабінки і т.п.

У широкому асортименті дальнометри, як працюють на принципі ультразвукового дослідження, так і лазерні моделі представлені в інтернет-магазині electronoff.ua від провідних виробників, в числі яких такі відомі світові торгові фірми і бренди електронного обладнання як:

  • BOSCH,

  • EXtools,

  • FLUKE,

  • Makita,

  • MASTECH,

  • Skil,

  • UNI-T,

  • V & A.

Ультразвуковий вважається більш точним, він працює за принципом відображення сигналу від поверхні і аналізує його, перетворюючи звук в лінійне значення. Лазерний ж набагато простіший і зчитує відстань до наведеної на об’єкті точки по довжині хвилі. Тому перші вважаються менш бюджетними. Однак, якщо вам не потрібно вимірювати відстань на видаленні 50, 100 метрів, то звичайного лазерного буде цілком достатньо для домашнього вжитку. Тим більше, що ультразвуковий іноді може мати складнощі на фокусуванні на певній точці.

Сам прилад виконаний у вигляді невеликого боксу, одягненого в міцний пластиковий корпус і прогумований чохол, що захищає його від можливих падінь з висоти до півтора метри. Далекомір оснащений рідкокристалічним дисплеєм, куди виводяться результати вимірювання відстані. Можна по черзі вимірювати кілька поверхонь, наприклад, стін, щоб прилад зміг самостійно прорахувати кількість кубічних метрів або площу.

На лицьовій панелі є також кнопки включення і виключення пристрою, підсвічування дисплея, вибору одиниць виміру (сантиметри, метри, фути, милі), збереження показників, звукової індикації. Досить включити прилад і навести його на потрібний об’єкт, почекати, поки указка сфокусується і автоматично зробить замір.

Пристрій працює від двох пальчикових батарейок, заряду яких вистачає для виконання близько 5000 вимірів відстані. Це дуже зручний, надійний, корисний і прийнятний за ціною прилад, який варто придбати кожному!

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares