Дерев’яне комп’ютерне крісло

Дерев’яне комп’ютерне крісло

Багатьом здається, що неможливо виготовити сучасні ергономічні та функціональні меблі із дерева, особливо, якщо в них впроваджено механізми та регулювання. Насправді дерев’яне крісло для комп’ютера не тільки можливе, але є уособленням респектабельності, бездоганного іміджу свого власника. Здебільшого такі статусні моделі купують для кабінетів керівників, переговорних, дізнаємося про них побільше.

Підлікотники

Виконані із дерева вони насамперед кидаються в очі. Бувають різні варіанти цих деталей меблювання. У найбюджетнішій різновидності це звичайні бильця із пластику чи металу, оснащені спеціальними вставками, проте навіть така видозміна додасть престижності виробу. Для представницького класу виготовляють цільні підлікотники з простих полегшених порід дерева, оброблених морилкою, покритих лаком для надання особливого лиску. У преміальних варіаціях крісло для комп’ютера доповнюється різьбленими частинами нестандартної форми, вигнутими лініями. Варто зазначити, що незалежно від типу обраних ручок, бажано, щоб вони доповнювалися м’якими вставками, це важливо для комфорту та зручності в роботі.

Хрестовина

З огляду на те, що на цю частину меблів буде чинитися найбільша вага та тиск, тут складно покладатися на дерев’яний матеріал, навіть цільний. Зазвичай каркас, промені виготовляються із міцної сталі хороших граничних показників витримки навантаження. Потім металеві деталі «ховаються» під накладки чи чохли. Навіть газліфт можливо «упакувати» у відповідний кожух. Звичайно, колір хрестовини має відповідати підлікотникам.

Інші елементи

Крім попередніх важливих складових, комп’ютерне крісло може мати додаткові частини. Вони використовуються досить мало, бо знов таки підвищують ціну вже дорогих меблів, адже дерево часто йде в тандемі з оббивкою із натуральної шкіри або замші. До додаткових елементів можна віднести накладки на бічні частини спинки чи сидіння. Ще рідше зворотний бік спинки частково або повністю отримує дерев’яну обробку. Це пов’язано з тим, що зазвичай стілець стоїть спиною до стіни, і зворотного ракурсу його практично не видно, а тому для багатьох немає сенсу збільшувати ціну вже дорогих меблів.

Висновок

Дерев’яне комп’ютерне крісло не тільки можливе, а й красиве, престижне. Достатньо лише визначитися з дизайном, форматом оснащення потрібного матеріалу елементами. Роблячи свій вибір, варто пам’ятати, чим більше дерева й унікальний дизайн, тим дорожче в підсумку обійдуться меблі, що доступно не кожному бюджету.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *