Дієві рецепти від попелиці

Дієві рецепти від попелиці

Мильний розчин

У 10 літрах води розчиняють 300 грамів господарського чи дьогтьового мила, попередньо натертого на тертці, (або 100 мілілітрів рідкого),  після чого отриманим розчином обприскують рослини. Проводити обприскування необхідно кожні 4-5 днів.

Настій попелу

2-3 кілограми деревного попелу заливають 10 літрами окропу і дають відстоятися кілька діб, після чого проціджують і обприскують ним уражені шкідниками рослини.

Настої цибулі та часнику

Цибуля та часник – традиційні рослини, за допомогою яких борються з попелицями. Рецепт настою цибулі: 200 грам подрібненої ріпчастої цибулі і сухого цибулиння настоюється у 10 літрах води протягом доби, після чого його проціджують. Настій часнику готується трохи інакше: 200 грам подрібнених головок часнику настоюють в 1 літрі води протягом кількох діб у темному місці. Отриманий настій потрібно відфільтрувати і розвести у воді в пропорції 1:50.

Настій тютюну

Годиться для боротьби з попелицями і розчин на основі тютюну. 400 г тютюну настоюють дві доби в 10 л води, проціджують, додають ще стільки ж води і 40 г мила, яке виконує функцію прилипача.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *