Діти війни

Діти війни

 dity1

Стріляючи один в одного сьогодні, мало хто задумується, що буде з Україною завтра

Школярі Гостомеля, що на Київщині, вигадали нову гру: вони копають окопи й фактично готують свій партизанський загін тоді, коли Схід України лихоманять сепаратистські рухи. Штаб дітлахів – у криївці, яку вони самі копали власноруч.. Тут є пічка, на випадок холодів. Поруч – мангал для приготування гарячих страв.

Діти гуртом щось риють, заготовлюють дрова, шини, щось тягнуть з домівок до штабу. Тут є чіткий розподіл обов’язків: хтось ловить рибу у ставку, хтось пече на вогні просто неба ковбасу. Всі дії координують “старші”. За зброю діти мають лук та стріли.

 

«Якщо хтось нападатиме, то ми будемо оборонятись, навіть від Росії, – говорить найстарший хлопець. -У нас типу «Правий сектор», але дитячий».

Натомість, у заблокованому сепаратистами Слов’янську діти грають у нову гру – «блокпост»

Вони спорудили барикаду з підручних матеріалів.  Одні на велосипедах і самокатах намагалися проїхати через своєрідний «блокпост», інші ж, «озброєні» палицями і саморобними картонними щитами, їх оглядають.

Ще  раніше підлітки в центрі міста ходили з прозорими щитами.  У що збиралися грати ці хлопці і за якими правилами, невідомо, повідомляють інтернет-ЗМІ.

 

 

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *