Діти з театру «Дивосвіт», що на Тернопільщині, зібрали 5 тисяч гривень на автомобіль для ЗСУ

Діти з театру «Дивосвіт», що на Тернопільщині, зібрали 5 тисяч гривень на автомобіль для ЗСУ

Зразковий дитячий театр «Дивосвіт» Центру культури та дозвілля Козівської селищної ради добре відомий на Тернопільщині і в Україні. «Дивосвітики» не раз ставили переможцями різних конкурсів та фестивалів. Вони беруть участь також у соціальних проектах. Зокрема, організовували цікаве дозвілля д ля дітей-переселенців, які приїхали у Козову з регіонів, де тривають активні бойові дії. Разом займалися творчістю, вивчали українські традиції, готували патріотичні малюнки для військових на передовій.

 «Дивосвітики» разом зі своєю наставницею і режисеркою Людмилою Кулькою-Ткачук активно долучаються до збору коштів для українських захисників. Ось і 15 січня на запрошення директора Будинку культури  Василя Пушкаря вони завітали у село Городище з різдвяною програмою – виставою “Я повернусь” (автор Мирослава Ласовська-Крук) та з вертепом. 

  Колядками, щедрівками, віншуваннями наповнився храм Успення Пресвятої Богородиці. Радість огорнула серця присутніх. Адже з народженням Христа – Сина Божого народжується і помножується віра в перемогу добра над злом, в перемогу над ворогом.

  Дійство завершилося оплесками і многаліттям. Парафіяни храму також долучилися до збору коштів для ЗСУ. Загалом діти  пожертвували  5 тисяч гривень на придбання автомобіля для 105 бригади. Усіх переповнювали позитивні емоції з вірою у завтрашній день та перемогу України.    

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *