До Дня міста у Тернополі організовують екскурсії для всіх охочих

До Дня міста у Тернополі організовують екскурсії для всіх охочих

З нагоди святкування 480-ї річниці Тернополя для мешканців та гостей будуть проводитися оглядові історично-пізнавальні екскурсії, що відкриють досі невідомі факти про історію становлення міста.

Про це повідомили у прес-службі ТМР.

Програмою передбачено дві вечірні екскурсії Тернополем.

19 серпня о 18:00 відбудеться безкоштовна збірна оглядова екскурсія «Тарнопіль та його тарнопільці». Під час екскурсії присутні дізнаються про життя міста та його мешканців від 1540 року, про бувальщини, оповідки, легенди та містифікації.

 28 серпня о 18:45 усі охочі зможуть дізнатися про знаменитих і не дуже власників Тернополя від 1540 до 1843 років. Чи особи власників вплинули на розвиток міста, а може Тарнополь вплинув на них? Хто знає, який населений пункт був би на місці Тернополя, якби не Ян Амор Тарновський, який своїм коштом збудував замок та нове місто. Чи піднявся б Тарнополь з руїни польсько-турецької війни, якби не допомогла нова власниця – польська королева. Зрештою, чому тарнополяни зібрали величезну суму і відкупилися від останнього власника? Саме під час мандрівки ви отримаєте відповіді на ці та інші запитання. Окрім цього на вас чекає багато цікавих оповідок з історії рідного міста.

Дізнатися деталі екскурсії та забронювати місця з можна за тел. 098 05 20 720.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares