До місцевих бюджетів Тернопільщини надійшло майже 10 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу

До місцевих бюджетів Тернопільщини надійшло майже 10 млн грн акцизного податку з роздрібного продажу

Упродовж січня цього року платники податків Тернопільщини сплатили до державного бюджету 2 млн 237 тис. грн акцизного податку. Фактична сплата перевищила очікувані надходження вдвічі. При цьому від виробництва горілчаної продукції надійшло 2 млн 224,4 тис. гривень, а від виробництва пива – 12,6 тис. гривень

Місцеві бюджети за цей період отримали 9 млн 872,6 тис. грн акцизного податку з роздрібного продажу підакцизних товарів. До того ж сплата перевищила очікувані надходження на 8,4 відсотка, тобто додатково надійшло 760,9 тис. гривень. Якщо детальніше, то найбільше платежу надійшло з реалізації тютюнових виробів – 4 млн 555,1 тис. гривень. Від продажу алкоголю та пива місцеві бюджети отримали відповідно 3 млн 850,4 тис. грн та 1 млн 417,4 тис. гривень.

Нагадаємо, що платники акцизного податку з роздрібної торгівлі алкоголем та пивом, тютюном та тютюновими виробами, а також пальним сплачують цей податок до місцевих бюджетів територіальних громад, де розміщені пункти продажу підакцизних товарів.

Термін сплати даного платежу – упродовж 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку подання декларації.

Податковим кодексом визначено ставку цього податку в розмірі 5 відсотків. Звітним податковим періодом для таких платників є календарний місяць.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares