«Додатковий заробіток в інтернеті»: житель Тернопільщини втратив 450 тисяч гривень

«Додатковий заробіток в інтернеті»: житель Тернопільщини втратив 450 тисяч гривень

Потерпілий повівся на повідомлення про онлайн заробіток. Проте замість прибутку втратив значну суму грошей, повідомляє поліція Тернопільської області.

До співробітників відділення поліції міста Теребовля надійшла заява від місцевого жителя про те, що шахрай під приводом надання заробітку заволодів його грошима в сумі 450 тисяч гривень.

Як з’ясувалося, заявник в інтернеті знайшов оголошення про роботу онлайн. Зв’язався з «роботодавцем». Йому запропонували зареєструватися на сайті і викупляти товар, за який обіцяли повертати непогані відсотки. Чоловік вирішив спробувати: спочатку закинув 17 тисяч гривень, йому на банківську картку повернули 22 тисячі гривень. Надалі суми зростали. Упродовж двох днів він перерахував шахраям 450 тисяч гривень. Проте бажаного прибутку так не отримав і свої кошти не зміг повернути.

Поліцейські вживають заходів для розкриття злочину.

Пропозиція онлайн-заробітку від невідомих – це найпоширеніша схема шахрайства, від якої потерпають жителі області. Поліцейські звертаються до громадян не довіряти таким оголошенням та не вестися на сумнівні пропозиції. У жодному разі не перераховуйте гроші на невідомі рахунки. Обов’язково застережіть своїх близьких, рідних від таких афер.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *