Дорожні «принади» від рідної влади

Дорожні «принади» від рідної влади

Можна по-доброму позаздрити тернополянам, біля будинків котрих є нормальні дороги, проїзди і тротуари. Особливо, коли падає дощ.

Дорожні «принади» від рідної владиОднак чимало міжбудинкових проїздів і тротуарів виглядають, наче після війни. Всю «пощерблену» дорожню господарку неможливо привести до тями, розводять руками міські чиновники. Грошей немає.

За словами головного інженера відділу технагляду Тернопільської міськради Ярослава Копчі, на виконання робіт з капремонту шляхо-мостового господарства цьогоріч із міської казни передбачено виділити 19,6 мільйона гривень. Шість мільйонів уже освоїли.

Приємно, що підрихтовують центральні вулиці. Хочеться вірити, що туристи не обминатимуть «файного міста». І якось не гоже, аби вони вправлялися у стрибках в довжину з розбігу.

Гарненько виглядають деревця в горщиках на вулиці Валовій…

Але наразі хотілося б запросити міських чиновників на променад на масив «Сонячний». Пройшлася невеличким шматочком тернопільського БАМу – частиною проспекту Злуки, вулиць Купчинського і 15 Квітня. Міжбудинкові проїзди і тротуари всіяні ямами і калабанями (на фото). Подекуди це неподобство позакидали каменюками. Мабуть, це варто вважати ремонтом.

Своєрідні «рани» після виритих котлованів на місці прорваних труб залишили після себе комунальники. Ще й болото на додаток…

Подібну картину можна побачити на багатьох тернопільських вулицях, особливо у спальних районах. Хтозна, коли влада ощасливить їх своєю увагою. А за минулу зиму ями «посоліднішали»…

Ольга ЧОРНА. 

About The Author

Ольга Чорна

журналіст, блогер, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares