Дует, але не тріо

«Динамо» та «Дніпро» святкували перемоги, «Чорноморець» не уникнув поразки

«Динамо» − «Тун» Швейцарія − 3:0, Андрій ЯрмоленкоГрупа G

«Динамо» − «Тун» Швейцарія − 3:0

На домашню гру з «Туном» особливих змін у стартовому складі Олег Блохін не запланував, а головним шукачем шляхів до чужих воріт був Андрій Ярмоленко. Зі своїм завданням українець справився на «відмінно», забивши гол-красень з-за меж карного майданчика.

У другій половині зустрічі швейцарці були змушені змінювати захисну тактику, і  цим динамівці скористались ще двічі.

Інший матч групи G: «Генк» Бельгія  − «Рапід» Австрія − 1:1.

Становище команд: «Генк» – 7 очок, «Динамо» – 4; «Тюн» – 3; «Рапід» – 2.

7 листопада зустрінуться:«Тун» – «Динамо», «Рапід» − «Генк»

Група В

«Чорноморець» – «Лудогорець» Болгарія − 0:1

Перша половина зустрічі проти чемпіона Болгарії проходила без великої кількості гольових моментів і за логікою на перерву суперники мали йти за двох нулів на табло, але прикра несподіванка для господарів привела до голу у ворота «Чорноморця». Після штрафного метрів з 30-ти наш голкіпер не відбив м’яч і він затріпотів у сітці воріт.

Відігратись одесити не зуміли, хоча нагод для цього у них було цілком достатньо. Як наслідок, «моряки» погіршили ймовірність виходу до наступного раунду.

Інший матч групи В: «Динамо» Хорватія − ПСВ Голландія  − 0:0

Становище команд: «Лудогорець» – 9 очок, ПСВ – 4; «Чорноморець» – 3; «Динамо» Загреб – 1.

7 листопада зустрінуться: «Лудогорець» − «Чорноморець», ПСВ − «Динамо» Загреб.

Група Е

«Пасуш Ферейра» Португалія − «Дніпро» − 0:2

Враховуючи статус аутсайдера португальців у внутрішньому чемпіонаті, дніпропетровці навіть у гостях вважались фаворитом протистояння. Зрештою, хід гри підтвердив такі передбачення, хоча на чільне місце вийшли краща фізична готовність, а також наполегливість та різноманітність у простих ситуаціях. Більше ніж 80 хвилин ворота суперників залишались у недоторканості. Більше атакували українці, однак і Денис Бойко час від часу рятував партнерів від неприємностей.

А головні події були заплановані на кінцівку зустрічі. Спочатку «Дніпро» відмовився від традиційної подачі першого кутового після перерви, і це принесло успіх. Після розіграшу «стандарту» Євген Коноплянка помітив у центрі штрафного майданчика Руслана Ротаня, відпасував туди, а капітан пробив результативно у ближній нижній кут. За 3 хвилини герої попереднього епізоду помінялись ролями. Тепер вже Ротань у центрі поля перехопив м’яч, відправивши у швидкий прорив Конополяку. Той з гострого кута зумів переграти воротаря − 0:2. Друга гостьова перемога разом з іншими результатами робить перспективи дніпропетровців на вихід до 1/16 фіналу найкращими серед трьох вітчизняних представників Ліги Європи УЄФА.

Інший матч групи Е: «Фіорентина» Італія − «Пандурій» Румунія − 3:0

Становище команд: «Фіорентина» – 9 очок, «Дніпро» – 6; «Пандурій» – 1; «Пасуш Ферейра» – 1.

7 листопада зустрінуться: «Дніпро» – «Пасуш Ферейра», «Пандурій» − «Фіорентина»