Дякуємо за мужність і жертовність: у Тернополі започаткували орден «Лицарський хрест добровольця» (ФОТО)

Дякуємо за мужність і жертовність: у Тернополі започаткували орден «Лицарський хрест добровольця» (ФОТО)
У День захисника України, 14 жовтня,  у драмтеатрі відбулась перша в області церемонія нагородження  «Доброволець Тернопільщини». Організаторами заходу стали Всеукраїнське об’єднання учасників АТО Галичини та Тернопільська обласна рада.

На урочистостях зібралися військові, члени їх сімей, волонтери, тернополяни. Під час дійства добровольцям Тернопільщини вручили орден «Лицарський хрест добровольця». Нагородили Олександра Данилюка, Ігоря Радецького, Володимира Гуменюка, Сергія Янзюка, Андрія Ільчишина, Павла Тарасенка, Марію Двадцяту, Андрія Вакуца, Максима Білого, Миколу Білика, Романа Гапія, Віктора Ратушного, Павла Міщака, Дмитра Іващенка, Віктора Варгатюка, Романа Гапія. Посмертно нагородили орденом Юрія Горайського, Михайла Башаєва та Михайла Стасіва.

– Тисячі добровольців з усієї країни, у тому числі й Тернопільщини, першими стали на захист держави, коли на українську землю ступив чобіт ворога, – зазначив у виступі голова Тернопільської обласної ради Віктор Овчарук. –  Не чекаючи жодної винагороди, залишивши власні справи,  нерідко і престижні роботи, українські добровольці самовіддано взялися рятувати Україну та зупинити агресора. Хтось в мирному житті був лікарем, хтось менеджером, кухарем, програмістом, хтось був студентом, але вас об’єднало бажання і обов’язок боронити і рятувати країну. Найщиріша подяка кожному добровольцю, жінкам та чоловікам за  свідому, добровільну працю на благо миру на рідній землі. Дякуємо кожному, хто ризикуючи власним життям, з честю і гідністю виконував свій громадянський і військовий обов’язок, мужньо протистояв, а дехто ще й донині протистоїть ворогу.

Орден «Лицарський хрест добровольця» – то частинка великої вдячності від громади Тернопільщини усім  добровольцям. Номінантів обирає спеціальна комісія. Нагородження планують проводити мінімум двічі на рік. Крім орденів, добровольці отримали грошову нагороду і подарунки від волонтерів.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *