Голова Тернопільської облради Віктор Овчарук: «Для органів місцевого самоврядування першочерговим обов’язком є захист інтересів громади»

Голова Тернопільської облради Віктор Овчарук: «Для органів місцевого самоврядування першочерговим обов’язком є захист інтересів громади»

У Тернопільському академічному драматичному театрі ім. Т.Г. Шевченка відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування. У залі зібралися представники районних, міських, сільських та селищних рад області, об’єднаних територіальних громад.

Молитвою розпочали зустріч представники духовенства. Віктор Овчарук вручив відзнаки Тернопільської обласної ради та цінні подарунки представникам рад усіх рівнів. З вітальним словом також виступив голова Тернопілської ОДА Ігор Сопель.

– Для усіх нас першочерговим обов’язком є захист інтересів громади, забезпечення добробуту краян, які делегували нам право приймати управлінські рішення, – зазначив у вітальному слові Віктор Овчарук. – І ніякі партійні чи ще якісь політичні вигоди не зможуть нам у цьому стати на заваді. Гуртом, не сподіваючись на когось, маємо продовжувати реалізовувати наступні етапи реформування області – і в галузі освіти, і в галузі медицини, і адміністративно-територіального устрою. І ні в якому разі не допустити повернення централізації, зменшення впливу органів місцевого самоврядування на державні процеси, а відтак – і узурпації влади.

Святкову програму презентували для учасників урочистостей  студенти та викладачі Тернопільського музичного коледжу імені Соломії Крушельницької.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares