Хто переміг у фіналі конкурсу «Viribus unitis», який відбувся у Тернополі? (ФОТО) 

Хто переміг у фіналі конкурсу «Viribus unitis», який відбувся у Тернополі? (ФОТО) 

У Тернополі минулої неділі відбувся фінал конкурсу учнівських та студентських робіт(есе) «Viribus unitis», приурочений до 100-річчя Соборності України.

Основною метою заходу було привернення уваги студентської та учнівської молоді до теми Соборності а також сприяння вихованню серед молоді та юнацтва патріотичних  переконань.

Перемогу здобула Дарина Панчишин – другокурсниця Чортківського гуманітарно-педагогічного коледжу ім. О. Барвінського. «Срібло» виборола студентка другого курсу Чортківського коледжу економіки та підприємництва ТНЕУ Анастасія Адамовська. Третім став студент групи ІСТ-31 з ЛНУ ім. Франка Олег Микитин.

Переможці та учасники конкурсу отримали цінні призи й подарунки.

«У сучасному світі ми рідко замислюємося про соборність та самостійність Української держави, та навіть коли з’являються такі думки, їх, зазвичай, ніколи не кажуть вголос. Саме тому заходи такого характеру дуже потрібні.

Було дуже багато цікавих і неординарних думок, які кожен із учасників намагався подати присутнім, але всі вони прийшли до єдиного висновку: українцям, як і колись, слід об’єднатися. Стати одним цілим, разом виступити у боротьбі проти ворога та спільними зусиллями зміцнити свою державу.

Щиро вдячна організаторам за можливість розвиватися та здобувати досвід, який точно згодиться в житті», – поділилася враженнями переможниця конкурсу Дарина Панчишин.

Довідка

Конкурс учнівських та студентських робіт(есе) «Viribus unitis» організований Молодіжним Націоналістичним Конгресом до 100-Ї річниці Соборності України.

Учасники мали можливість висловити свою думку на одну із запропонованих тем:

  1. Соборність у її різних проявах: духовна, культурна, територіальна.
  2. Проблеми та виклики для української ідентичності в ХХІ ст.
  3. УССД. Чи можлива соборність без самостійності?

Конкурс відбувся у два етапи: заочний та очний. На заочному етапі учасники мали написати есе та відправити його на електронну скриньку організаційного комітету, де роботи перечитували журі (у складі філологів, істориків тощо.) Було вибрано 12 найкращих робіт, які перейшли в очний етап.

Автор




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *