Інформаційна безпека під час війни: поради щодо користування мобілкою (ВІДЕО)

Інформаційна безпека під час війни: поради щодо користування мобілкою (ВІДЕО)

Інформаційна безпека дуже важливий елемент, який необхідно дотримуватися сьогодні, особливо в умовах масового використання нанотехнологій.

Базові поради при користуванні мобільним телефоном для військовослужбовців, а також пересічних громадян, які допоможуть нам бути безпечнішими та не допомагати ворогові, рекомендує Тернопільський обласний ТЦК СП.

Слід звести користування телефоном до необхідного мінімуму, здійснюючи дзвінки чи виходячи в Інтернет лише за крайньої потреби, і тільки з дозволу командира та у визначеному ним місці.

Пристрій слід налаштувати так, щоб він міг приймати дзвінки та повідомлення у месенджерах лише від осіб із наявного списку контактів.

Тримайте смартфон «на літачку», це зводить до граничного мінімуму можливість виявити пристрій засобами стеження, суттєво економить заряд батареї і виключає можливість отримати небажаний дзвінок у незручний для вас момент.

Коли користуєтесь телефоном для дзвінка, постарайтеся вимкнути Wi-Fi та Bluetooth.

У жодному випадку не використовуйте для підключення особистого смартфона до Інтернету будь-які пристрої чи мережі військового призначення.

Попри поширену звичку використовувати месенджери, насамперед для написання повідомлень, з міркувань безпеки краще зателефонувати і поговорити.

З поширених месенджерів на найбільшу довіру заслуговує Signal, який дехто з військових називає через колір іконки на екрані смартфона «синім». Також можна використовувати WhatsApp, який, відповідно, називають «зеленим».

https://www.facebook.com/watch/?v=1294832855256226&rdid=o84AhiRz9aOJtpvT

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *