Інтернет для людей похилого віку від Володимира Дубинського

Інтернет – це невід’ємна частина життя сучасної людини. Але, нажаль, людям, котрі є старшими певного віку, досить важко навчитись правильно їм користуватись. Комусь у вирішенні цього питання допомагають власні онуки та діти. Комусь консультацію й майстер-клас надав Владимир Дубинский. Член та засновник благодійного фонду “Доброта та допомога” вирішив організувати курси “Зрозумілий інтернет”  для того, щоб люди похилого віку мали можливість навчитись користуватись різними гаджетами, їх додатками та безпосередньо самим інтернетом. Більшість людей похилого віку не розуміють, які переваги їм може подарувати всесвітня мережа. Через це були засновані такі курси, котрі змогли на зрозумілій мові пояснити новачка, як саме користуватись інтернетом і які в цьому є переваги. Мета у всіх слухачів котрі прийшли на курси досить різна. Хтось хоче навчитись підтримувати зв’язок з родичами на відстані, комусь цікаво зрозуміти, як саме дивитись фільми та серіали в онлайні. Через різні направлення цілей серед усіх учасників був сформований пакет базових програм, котрі необхідно було засвоїти.

Що перш за все необхідно знати для користування інтернетом?

Щоб вільно користуватись мережею інтернет у режимі вільного користувача, необхідно освоїти наступні програми:

  1. Приват24.
  2. HELSI. me.
  3. Eway.
  4. Facebook.
  5. Viber.
  6. WhatsApp.
  7. Skype.

Однією з найбільших проблем старшого покоління є оплата комунальних послуг, а саме трата часу на це в чергах у відділеннях банку. Для цього на курсах в пакет обов’язкових програм для освоєння увійшла одна з найпростіших версій онлайн-банкінгу Приват24. З таким додатком проблема трати часу на розрахунок по комунальних квитанція буде вирішеною. У пакеті обов’язкових програм також представлений пакет базових месенджерів, котрі використовує переважна більшість людей. Саме завдяки їм можна навчитись підтримувати зв’язок з родичами на відстані  Окрім цього не менш важливими є додатки в смартфоні, котрі допомагають постійно контролювати поточний стан здоров’я.

Володимир Дубінський подарував чудову можливість похилим людям зрозуміти та власноруч відчути всі переваги ефективного використання мережі інтернету. Сучасний світ технологій подарував людині купу додаткових можливостей, котрі необхідно навчитись правильно використовувати, щоб життя стало легшим, а час використовувався ефективніше.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *