Письменниця Ірина Мацко розповіла у Козові про секрети українського щастя (фото)

Письменниця Ірина Мацко розповіла у Козові про секрети українського щастя (фото)

Тернопільська письменниця і казкарка присвятила цьому свою нову книжку

Книга Ірини Мацко «Секрети українського щастя, або хюґе по-українськи» вийшла у видавництві «САМІТ-КНИГА». Вперше авторка представила її на 26-му Форумі видавців у Львові.

У День рідної мови, 21 лютого, відбулася творча зустріч з Іриною Мацко у районній бібліотеці в Козові. На зустрічі були присутні школярі, працівники книгозбірні, учасники літературно-мистецької вітальні «Берегиня», працівники БДЮТ, працівники Козівського дитячого парку «Лісова пісні» та інші, небайдужі до книги й мистецтва люди.

Досліджуючи саме українське щастя, пані Ірина показала власний погляд на те, яке воно, від чого залежить, чи щасливі українці, що вважали щастям наші прадіди та які рецепти зоставили нам, коли ми почуваємося добре, затишно, спокійно.

– Це надто важлива тема для мене, я довго працювала над нею, а ще довше міркувала над тим, чи є в українців свої секрети щастя, – каже авторка. – Чим ми можемо поділитися та й самі звідки можемо черпати силу, натхнення, де можемо заспокоїтися, відновитися і коли нам просто добре? Моменти коли добре, вміщують у себе дуже багато. Ключовими цінностями українців завжди були кохання, родина, право вільно господарювати на своїй землі.

Ця книга – погляд на наш унікальний рецепт щастя по-українськи, на наше вміння бути щасливими. Ця книга, щоб зрозуміти, що таке щастя, знайти його для себе навіть у маленьких дрібничках, які наповнюють наше життя.

– Насправді все просто. Варто лише захотіти змінити свої погляди на життя, щоб стати щасливими. – каже Ірина Мацко.

Познайомитись з цією  та іншими книгами Ірини Мацко можна в Козівській районній бібліотеці.

Любов Рубашевська, завідувачка відділом обслуговування Козівської центральної районної бібліотеки.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares