Керівник ТОДА Володимир Труш взяв участь у нагороджені переможців Кубку України з футболу

13 травня на Тернопільському стадіоні імені Романа Шухевича відбулася знакова подія для нашого міста та цілої області – розіграш Кубку України з футболу сезону-2020/2021. У фіналі зійшлися ФБ «Динамо» Київ та ФБ «Зоря» Луганськ.

Перед початком гри спортсмени хвилиною мовчання вшанували пам’ять легендарного тренера Валерія Лобановського.

У нагороджені переможців взяв участь голова Тернопільської ОДА Володимир Труш, який був присутній на грі. Про це повідомляє пресслужба облдержадміністрації.

«Для міста й цілої області ця гра стала знаковою подією. Приймати чемпіонат такого рівня, для нас є великим здобуток. Для мене, як для фаната футболу, дана гра стала особливо насиченою. Наша обласна федерація футболу зробила багато зусиль, щоб фінал пройшов саме в нас. І я впевнений, що надалі ми триматимемо таку високу планку і зможемо прийняти й інші змагання різних рівнів», – зазначив Володимир Труш.

Гра розпочалася у високому темпі, причому «Зоря» не поступалася киянам за кількістю атак. Уже в дебюті в одному з ігрових епізодів пошкодження руки отримав Віталій Миколенко, що призвело до заміни у складі Динамо та стурбувало головного тренера національної збірної Андрія Шевченка, який був присутній на стадіоні.

У додатковий час перевага киян стала більш відчутною, і «Динамо» провели результативну атаку та забили єдиний гол у грі. Відтак, футбольний клуб з Луганська поступився столичному з рахунком 1:0. Як результат, чемпіонами Кубку України з футболу сезону-2020/2021 став ФК «Динамо» Київ.