Християнське і патріотичне виховання: у Зарваниці на Тернопільщині проведуть табір для дітей «Шлях поколінь»

Християнське і патріотичне виховання: у Зарваниці на Тернопільщині проведуть табір для дітей «Шлях поколінь»

Християнсько-патріотичний табір «Шлях поколінь» відбуватиметься цьогоріч з 7-го по 13-те серпня у Зарваниці. Організаторами є ГО «Українська молодь — Христові» Фізична активність, різноманітні майстер-класи, уроки гри на музичних інструментах, заняття з історії, зброєзнавства, катехизація — це ще навіть не повний перелік занять, які можна зустріти у цьому таборі. Мета — допомогти дітям пізнати Божу любов, сформулювати національну гідність і свідомість.

Марія Висоцька — голова християнської громадської організації. Дівчина вже багато років долучається до роботи схожих таборів, і «Шлях поколінь» теж створений за її безпосередньої участі.

«Ідея створити такий табір прийшла вже давно, і ось зараз є нагода її реалізувати. На мою думку, зараз такі заходи є дуже важливими, так як це дає дітям можливість комунікувати і спілкуватися в умовах війни, а також здобувати потрібні знання», — говорить організаторка.

Учасниками табору можуть стати усі дітки. Якщо це діти, чиї сім’ї не можуть оплатити повної суми за табір — організатори шукають жертводавців які можуть покрити необхідні витрати.

Однією з найцікавіших частин кожного дня табору буде ватра. Це велике вогнище, навколо якого сидять учасники табору і співають пісні, грають на гітарі, або просто розмовляють. За словами організаторів, після повернення додому, учасники знатимуть понад 50 сучасних та народних пісень України.

У програмі табору також заплановані приїзди запрошених гостей, які розповідатимуть дітям про орієнтування на місцевості, причини небезпеки вибухових предметів, деталі зброєзнавства. Діти зможуть набути навичок користування компасом та стануть справжніми амбасадорами українських традицій. У таборі всіх чекають гаївки, обжинки, писанкарство, аркан, вечорниці, створення пейзажів тощо. Активною частиною табору є футбол, волейбол, танці, подолання смуги перешкод, різноманітні квести та естафети.

«Цьогоріч на нас лягла ще більша відповідальність, так як ми працюємо в умовах воєнного стану, — розповідає Марія Висоцька. — Маємо завжди мати поруч безпечне місце, де можемо перечекати повітряну тривогу. Ми хочемо щоб учасники нашого табору було у повній безпеці, тому дуже відповідально до цього ставимось. Під час сьогоднішніх подій, я вважаю, такі табори є надзвичайно потрібними. Ми маємо формувати у дітях свідомість того, ким ми є, щоб вони розуміли, за що бореться наші військові зараз. Також ми формуємо християнські цінності, адже наше гасло — «Бог і Україна — понад усе».

Катерина МАГУЛА.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *