Кохання перемагає війну: у тернопільській лікарні побралися військовий з Одеси з нареченою-киянкою (фото)

Кохання перемагає війну: у тернопільській лікарні побралися військовий з Одеси з нареченою-киянкою (фото)

Кохання завжди на часі, воно не боїться перешкод. Навіть під час війни. Як в історії 26-річної Наталі Бандури з Києва та 33-річного Миколи Гриневича з Одеси, які поєднали свої долі у Тернопільській обласній клінічні лікарні.

Микола – військовослужбовець Збройних Сил України, перебуває на лікуванні через поранення, яке отримав під час виконання бойового завдання на бахмутському напрямку. А Наталя приїхала з Києва його провідати, не підозрюючи, що у Тернополі її чекає сюрприз…

Ідея зареєструвати свій шлюб у бійця виникла напередодні. Її озвучив у відділенні, де лікується, і всі почали приготування до церемонії.

Коровай, рушники, фотограф, навіть плаття для нареченої – все знайшли, аби враження від одруження були незабутніми.

Через травму ноги Микола змушений ходити з милицею, але під час першого весільного танцю покладався на свою кохану Наталю.

«Ми познайомилися в інтернеті, зустрічалися майже рік, а на мій день народження Микола мені освідчився. Але, на жаль, війна… З вересня він перебуває у Збройних Силах України і тільки тепер ми побачилися», – поділилася своєю історією Наталя.

Щодо ідеї одруження в лікарні, з усмішкою сказала: «Щось нове, принаймні, запам’ятається назавжди».

Микола зізнається, що одружитися хотів уже давно, але через службу не було можливості. А тепер, нехай і в таких умовах, але вже не мав наміру втрачати час.

«Я сказав Наталі взяти паспорт, але не сказав, що буде весільна церемонія. Вона про все вже дізналася вранці, коли прийшла до мене в палату», – розповів наречений. І поділився найсокровеннішим: «Мрію про донечку і щоб була наша перемога та мирне небо в Україні!».

(Фото з відкритих інтернет-джерел).

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"




Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *