Кого шукають роботодавці Тернопільщини

Кого шукають роботодавці Тернопільщини

Прозорі, легальні відносини роботодавця та працівника, достойні умови праці та її оплати, соціальні гарантії трудівникам – саме таким кожен з нас хотів би бачити ринок праці України. Проте, значні обсяги «тіньової» зайнятості згубно впливають на ситуацію в економіці країни. Виплата зарплати «в конвертах» позбавляє громадян належного соціального захисту на випадок непрацездатності чи втрати роботи; прирікає на мізерну пенсію у майбутньому; є ряд ризиків і для роботодавців; гальмується реалізація державних програм.

Свій вклад у справу легалізації зайнятості, безперечно, вносять соціально відповідальний бізнес, урядові програми, ряд державних організацій, у тому числі служба зайнятості Тернопільщини.

Вакансії, які є у базі служби зайнятості – офіційні. За 8 місяців 2020 року більше 4,1 тисячі роботодавців поінформували службу зайнятості області про 17,3 тисячі вакансій, на 1 вересня цього року були актуальними – 1084. Найбільший попит мали: продавці, водії, вчителі, кухарі, поліцейські, офіціанти, електромонтажники. Також пропонували місця праці у сфері медицини та будівництва. Залишається потреба у підсобних робітниках, прибиральниках.

За сприяння служби зайнятості Тернопільської області протягом січня-серпня 2020 року на постійні місця праці було працевлаштовано майже 13 тисяч осіб, з них 108 – із компенсацією роботодавцям витрат єдиного соціального внеску, 11 безробітних отримали одноразову допомогу по безробіттю для організації підприємницької діяльності. 1355 краян були забезпечені тимчасовою роботою, після їх завершення 489 – отримали постійні місця праці.

До слова, стабільна діяльність роботодавців, котрі працюють з легальним використанням робочої сили, ведуть соціально відповідальний бізнес – на першому місці серед пріоритетів та мотивацій до праці, відтак приваблюють висококваліфіковані кадри, створюють імідж серйозного і надійного партнера в ділових колах та підвищують ступінь довіри споживача продукції чи послуг.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *