Компанія ENSOF допомогла центрам соціального обслуговування Тернопільщини

Компанія ENSOF допомогла центрам соціального обслуговування Тернопільщини

Компанія-розробник освітніх технологій ENSOF надала фінансову допомогу для придбання засобів для дезінфекції та захисту, медикаментів соціальним закладам Тернопільської області.

Так, необхідні засоби було надано Бережанському психоневрологічному будинку-інтернату, Козівському, Заліщицькому та Монастириському територіальним центрам соціального обслуговування (надання соціальних послуг), а також Петриківському обласному геріатричному пансіонату. Загальна сума допомоги становить 50 000 грн.

«Ситуація, яка нині існує в країні, вимагає активних дій від усіх небайдужих громадян, організацій та компаній. Ми, як соціально відповідальна компанія, розуміємо всю складність, з якою доводиться щоденно зіштовхуватись працівникам медичних та соціальних установ. У тісній співпраці з очільниками області та профільними департаментами ми намагаємось всіляко підтримувати  установи,  що на даний момент протидіють загрозі з метою захисту соціально-вразливих верств населення та забезпечення життєдіяльності усієї країни», -зазначив Михайло Каліткін, співзасновник компанії ENSOF.

 

Довідка

ТОВ «ENSOF» – один із найбільших українських розробників і виробників продуктів для STEАM та інклюзивної освіти, представлений торговельною маркою Interschool™.

Компанія має найбільший у Східній Європі департамент досліджень і розробки освітніх рішень для шкіл та інклюзивних центрів.

За 10 років своєї діяльності компанія забезпечила сучасним освітнім обладнанням понад 3000 шкільних кабінетів в Україні та світі (Грузія, Вірменія та Білорусь), навчила понад 6000 учителів використовувати освітні та інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) у навчальному процесі, створила методичні посібники з використання цифрових лабораторій.

Уся продукція InterSchool™ виготовляється та реалізовується в рамках концепції «Атмосферний клас» – комплексного рішення, що містить у собі повний набір освітнього інструментарію для залучення учня в навчальний процес.

 

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"






Loading...



Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares