Коронавірус: на Тернопільщині в зоні ризику – люди старше 65 років

Коронавірус: на Тернопільщині в зоні ризику – люди старше 65 років

У Тернопільській міській раді розповіли про ситуацію з коронавірусом у регіоні.
Як повідомили у прес-службі установи, традиційно щопонеділка на засіданні міського оперативного штабу відбувається обговорення епідеміологічної обстановки на Тернопільщині, що склалася за вихідні.
Статистичні дані щодо захворюваності на COVID-19 надав головний епідеміолог краю Володимир Паничев.
«Станом на 27 квітня за вихідні дні додалося 126 випадків підозр. Всього, станом на 26 квітня, зареєстровано 1 111 випадків підозр. Підтверджених випадків 612, за вихідні додалося 80 випадків, з них 573 – дорослі, 39 – діти. Інтенсивний показник з розрахунку на 100 тис. складає 58,7 випадків. 10 летальних випадків. Видужало 70 осіб, в тому числі 6 тернополян», – зазначив Володимир Паничев.
Зазначається, що серед тернополян лабораторно підтверджених 44 випадки захворювання на COVID-19. Всього за період спостереження обласним лабораторним центром проведено 3629 досліджень.
Щодо вікової структури, то відповідно до поданих даних лікарями в зоні ризику залишаються люди старше 65 років. Загальна тенденція захворюваності все ще є високою, перевищує 27 випадків за добу лабораторно підтверджених.
«За рекомендацією лікарів поки що говорити про пом’якшення карантинних вимог не можна, адже спостерігається негативна тенденція поширення захворювання», – зазначили у міськраді.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *