Курсанти з Тернополя до Дня Героїв Небесної Сотні підкорили Говерлу (фото)

Курсанти з Тернополя до Дня Героїв Небесної Сотні підкорили Говерлу (фото)

15 та 16-річні курсанти Тернопільського коледжу перші серед вихованців коледжів з посиленою військовою та фізичною підготовкою здійснили «Зимовий похід» і підкорили Говерлу.

Сходження на найвищу гору українських Карпат 15 юнаків і 5 дівчат присвятили Дню Героїв Небесної Сотні. Про це пише Андрій Агєєв, кореспондент АрміяInform.

«Це планові навчання курсантів нашого коледжу з гірської підготовки в зимовий період», – розповів заступник начальника коледжу з навчально-виховної роботи підполковник Віктор Довгорук, який разом з командиром роти курсантів лейтенантом Іванною Сабадаш супроводжував групу курсантів.

Похід відбувся під професійним керівництвом інструкторів з альпінізму та за підтримки Федерації альпінізму та скелелазіння України (ФАіСУ). Саме гірська підготовка є невіддільним складником розвитку воїнів армій провідних країн світу.

Курсанти під керівництвом інструкторів і наставників відпрацювали питання злагодженості малої групи (20 осіб) у невідомій гірській місцевості. Тренувалися в наданні першої медичної допомоги у разі переохолодження, організації таборування, орієнтування на місцевості й отримали першочергові вміння та навички виживання в горах у зимовий період.

«Піднятися на 2061 метр над рівнем моря у День Героїв Небесної Сотні – означає стати ближче до всіх, хто боровся й загинув за майбутнє України під час доленосних подій Революції Гідності, хто поклав свої життя в російсько-українській війні на сході України», – констатував підполковник Віктор Довгорук і додав, що кожен із хлопців і дівчат, забувши про втому, відчув цю близькість, торкаючись хмар з найвищої вершини України.

Фото курсанток Катерини Матвійків та Яни Касарди.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares