Квіткові композиції у капелюшних коробках

Жодне сучасне свято зараз неможливо уявити без красивих букетів. Цей особливий додаток до подарунку не лише підіймає настрій, але й допомагає правильно висловити почуття.

Сучасна флористика зробила великий крок вперед. Постійно експерементуючи, майстри створюють вражаючі композиції, які все більш дивують своєю неординарністю та екстравагантністю. Особливу популярність серед квіткових композицій мають сьогодні букети в коробках, завойовуючи кожного дня все більше прихильників. Чудові квіткові композиції у капелюшних коробках можна замовити на сайті flowwow.com. Тут ви неодмінно підберете ефектну композицію яка зможе приємно здивувати близьку людину.

Історія виникнення букетів у капелюшних коробках

Не зважаючи на те що композиції у коробках сьогодні перебувають на піку своєї популярності, мода на них зародилась досить давно. Таке оформлення букетів вигадали французи у період коли усі знатні дами носили капелюхи. Головні убори тоді зберігались у капелюшних коробках. Після того, як один знаменитий закоханий драматург подарував своїй коханій букет у такій коробці, цю геніальну ідею швидко підхопили флористи. Вони почали використовувати капелюшні коробки для створення своїх квіткових шедеврів.

Особливості композицій у коробках

Усім відомо що живі квіти досить тендітні та недовговічні, вони не можуть тривалий час знаходитись без води. Якщо традиційний букет зможе радувати вас своє свіжістю зовсім недовго, то композиція у коробці значно відрізняється своєю стійкістю. Весь секрет в тому що всередині кожної такої коробки заховано флористичну губку. Поливаючи губку, квіти мають змогу постійно пити воду і надовго зберігають свою свіжість. Порівняно з  класичним букетом композиція у коробці не змінить свого вигляду більше двох тижнів.

А ще таку коробку зручно носити з собою, переносити і навіть перевозити. Тому хто її отримає не доведеться шукати вазу для встановлення квітів. Такий букет не втратить своєї форми, адже квіти тут досить міцно закріплені. Приємним бонусом є той нюанс, що красиву коробку можна використовувати для власних потреб після того коли композиція зів’яне.

Якщо ви бажаєте здивувати приємним сюрпризом кохану людину, друга, маму, або колегу по роботі тоді вишукана квіткова композиція у капелюшній коробці це безперечно найкращий вибір!

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *