Китайці ремонтуватимуть дорогу Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка

Китайці ремонтуватимуть дорогу Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка

«Укравтодор» і китайська компанія «Xinjiang Communications Construction Group Co Ltd» підписали контракт. Про це повідомляє ЦТС.

У церемонії підписання договору взяли участь міністр інфраструктури України Володимир Омелян, в.о. голови «Укравтодору» Славомир Новак, представники компанії-підрядника, Міжнародного банку реконструкції та розвитку, а також представник посольства КНР в Україні.

Згідного договору, китайська компанія проведе капітальний ремонт ділянок автодороги Стрий-Тернопіль-Кропивницький-Знам’янка, а також реалізації частини робіт, які не виконані

«Ми підписали два значних контракти загальною вартістю понад 90 мільйонів доларів у рамках реалізації «Другого проекту покращення безпеки руху та стану доріг», який фінансується за рахунок Міжнародного банку реконструкції та розвитку. Це перший випадок, коли китайська компанія підписала контракт на капітальний ремонт дороги в Україні в рамках проекту, що фінансується за рахунок МФО. Сподіваємося, що фінальна якість робіт буде на досить високому рівні, і всі сторони зможуть в повному обсязі виконати контрактні зобов’язання», – розповіла директор ДП «Укрдорівнест» Олена Криворучко.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *