Лазерна епіляція: переваги та різновиди апаратів

Хтось намагається видалити зайве волосся за допомогою леза, яким приходиться користуватись досить часто і час від часу відчувати подразнення на шкірі, інші ж більше довіряють спеціальним кремам, які хоч і дозволяють провести процедуру безболісно, але не дають довгострокового результату. Новомодною методикою в боротьбі з зайвим волоссям на тілі став шугаринг – видалення волосків за допомогою цукрової пасти або воску, і хоча шкіра дійсно залишається гладенькою надовго, це неприємна та болюча процедура, яку потрібно повторювати раз в місяць. А ось справді назавжди позбутися від небажаного волосся і розширити свій бізнес допоможе лазерний епілятор.

Епіляція в салоні

Купувати спеціалізоване медичне обладнання можна лише в сертифікованого магазину, які до речі мають власні сторінки в мережі, як наприклад MEDICALASER, що дозволяє ознайомитись з товаром, його характеристиками та замовити обраний товар прямо до салону – http://medicalaser.com.ua/katalog-tovarov/apparaty-po-proceduram/lazernaya-epilyaciya/. Щодо можливості розширення власного бізнесу в індустрії краси, то завдяки популярності та можливостям обладнання виконувати ще й інші функції, можна швидко окупити капіталовкладення і завоювати ще одну нішу на ринку.

Багато салонів обирають для себе лазерні епілятори, тому що вони:

  • не займають багато місця;
  • не потребують особливих навиків в керуванні, зараз можна пройти двох тижневі курси з опанування всіх тонкощів керування лазерним устаткуванням;
  • дійсно дієві і справляються з небажаним волоссям вже за пару процедур;
  • можуть працювати без перерви досить великий проміжок часу і відновлювати праце спроможність вже через 15 хвилин.

Тож якщо ви вирішили придбати лазер переходьте на сайт –  http://medicalaser.com.ua/, де можна також поповнити свій салон апаратурою для лазерного шліфування шкіри, видалення тату, видалення зморшок чи вакуумного масажу.

Характеристики та особливості лазерних апаратів

Інноваційні технології та постійне удосконалення розробок вивели це обладнання на зовсім новий рівень – вони можуть похизуватися стабільністю роботи та багатофункціональністю. Окрім того, більшість з них бореться з різним типом волосся, від жорсткого темного до світлого м’якого. А ще при бажанні на апарат можна встановити додаткові модулі, аби той виконував різні функції з різними насадками, наприклад міг одночасно відповідати за видалення волосся та лікування дефектів шкіри, видалення пігментації чи інше – до 8 різноманітних косметичних процедур.

Всі лазерні інструменти зручні і прості у використанні, можуть працювати при температурі в приміщенні від 18 до 22 градусів, що також являється найбільш зручною температурою для комфортного перебування клієнта. Майже всі апарати мають декілька типів охолоджувальних елементів, що дозволяє приступити до безперервної роботи вже через 15 хвилинної перерви. Ресурс діодного напівпровідника досягає 10 мільйонів імпульсів, так що на ньому можна працювати дуже довго.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares