Майже 2 000 роботодавців співпрацюють зі службою зайнятості Тернопільщини на засадах рекрутингу  

Майже 2 000 роботодавців співпрацюють зі службою зайнятості Тернопільщини на засадах рекрутингу   

Це один із сервісів служби зайнятості, який передбачає ряд посередницьких послуг з підбору персоналу для роботодавців, та вакансій – для шукачів роботи, у тому числі й не зареєстрованих у службі зайнятості, незалежно від віку, статусу, зайнятості (пенсіонерів, студентів, осіб, які працюють та прагнуть змінити місце роботи тощо). Вони охоче погоджуються на співбесіди з роботодавцями та успішно працевлаштовуються.

Рекрутери працюють з урахуванням індивідуальних потреб кожного з цих клієнтів; організовують різні форми комунікацій зацікавлених у працевлаштуванні сторін.

На засадах рекрутингу майже 2 тисячі роботодавців співпрацюють зі службою зайнятості Тернопільщини. Цьогоріч фахівці з рекрутингу обласної служби зайнятості опрацювали 2 тисячі 132 пропозиції роботи, 690 резюме та 1400 персональних справ шукачів роботи, відтак допомогли укомплектувати 874 вакансії.

Отож, підприємства зацікавлені саме в рекрутинговій формі співпраці зі службою зайнятості. Така взаємодія дозволяє кадровій службі не витрачати час на пошук та підбір кандидатів з великої кількості бажаючих осіб, оскільки попередня співбесіда проводиться рекрутерами служби зайнятості; зекономити кошти, адже послуги надаються на безкоштовній основі; скористатися додатковими ресурсами служби зайнятості для максимального інформування широкої громадськості; представникам малого бізнесу, при умові співпраці зі службою зайнятості, не обов’язково приймати в штат менеджера з підбору персоналу.

Отож, запрошуємо роботодавців, які мають потребу в працівниках, та шукачів роботи скористатися послугами фахівців з рекрутингу місцевих підрозділів Тернопільської обласної служби зайнятості, інформує відділ інформаційної роботи Тернопільського обласного центру зайнятості.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *