Мандрівники розробили оригінальні маршрути Тернополем

Мандрівники розробили оригінальні маршрути Тернополем

Віднедавна тернополяни і гості міста можуть легко відчути себе детективами, пройшовши квест від мобільного додатку WalQlike. Завантажити його можна безкоштовно, а далі обрати екскурсію, її тривалість і розпочати прогулянку.

  • Користувач додатка зможе обрати квест на певну тематику, а програма сама визначить найближчу пам’ятку й сформує екскурсійний маршрут, розрахований на одну-дві години, – розповідає Оксана Ленчук, тернопільський екскурсовод. – Під час подорожі ви будете рухатися від однієї локації до іншої, шукаючи відповіді на запитання й розв’язуючи загадки про ці місця. Все це зробить подорожі Тернополем ще більш цікавими та захопливими, а також допоможе краще пізнати рідне місто, відкрити для себе щось нове. Тому щиро закликаю влаштувати таку квестову мандрівку не лише гостей, а й жителів нашого міста.

Квести можна проходити як наодинці, так і в компанії друзів або разом із сім’єю. Наразі у нашому місті створили «Детективний квест» і квест «Тернопільські перевертні». Згодом цей перелік планують допомнити. Також WalQlike – безкоштовний додаток, доступний для завантаження в Google Play та App Store і доступний трьома мовами: українською, англійською та російською. WalQlike також працює у Києві, Львові та Чернігові.

 

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares