Медики швидкої Тернопільщини мали багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду та вірусною пневмонією

Медики швидкої Тернопільщини мали багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду та вірусною пневмонією

За 4 листопада медики швидкої Тернопільщини обслужили 354 виклики до пацієнтів, здійснили 76 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 148 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 26 пацієнтів.
Минулої доби у службі швидкої допомоги Тернопільщини зафіксовано 40 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 22 ковідні пацієнти. З підозрою на ковід за 4 листопада у службу швидкої допомоги звернулося ще 43 пацієнти, 17 госпіталізовано.
4 листопада уже традиційно було багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду, підвищеною температурою та двосторонньою вірусною пневмонією. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Почастішали виклики до пацієнтів-безхатченків, чоловіків у стані сильної алкогольної інтоксикації та на суїциди. Також побільшало викликів на всілякі нещасні випадки та ДТП.
Так, о 9.37 бригада швидкої виїжджала на вул. Руську в Тернополі, до православної церкви, де надавала допомогу 69-річній пацієнтці. Жінка отримала травму практично на рівному місці, перечепившись за бордюр біля магазину «Копійочка». Відчувши сильні болі при рухах ногою, вона зателефонувала на швидку. Медики екстреної допомоги діагностували у неї перелом шийки стегнової кістки правої ноги. Після оперативно наданої допомоги потерпілу шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.
О 9.44 бригада швидкої виїжджала на вул. Довженка, де надавала допомогу 35-річній пацієнтці. За словами потерпілої, вона випадково вилила на себе горнятко з окропом. Із термічними опіками 1-2 ступеня внутрішньої поверхні лівого стегна пацієнтку, після наданої допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.
Не обійшлося 4 листопада й без ДТП. Так, о 10.02 бригада швидкої виїжджала на вул. С. Бандери, де надавала допомогу 36-річному пацієнтові. Чоловіка на пішохідному переході збило авто, водій «Опеля» з місця пригоди втік. Із забоями та підозрою на закритий перелом правого гомілковостопного суглоба потерпілого, після наданої допомоги, доставлено у травмопункт.
Ще один наїзд на пішохода стався 4 листопада на вул. Шептицького, куди о 10.02 виїжджала бригада швидкої допомоги. 30-річного пацієнта, на пішохідному переході, збило таксі. Із численними забоями потерпілого, після наданої допомоги, доставлено у травмопункт.
Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares