“Ми шоковані тим що відбувається”- терористи заявляють що жителі Донецька почали трощити могили окупантів

“Ми шоковані тим що відбувається”- терористи заявляють що жителі Донецька почали трощити могили окупантів

Люди громлять хрести, надгробки, огорожі і пам’ятники окупантам. Тільки в одному Донецьку були знищені десятки останніх притулків проросійських окупантів, повідомляють Ведомости Донбасса“.

Терористи заявили, що поламані 8 хрестів і 18 могил на Чулковская (Олексіївському) кладовище, на кладовищі № 3 Зугреса. Також терористи поскаржилися на акти вандалізму на могилах бойовиків на “Алеї слави” знищених орків . На кладовищах “Південне”,  “6-Капітальна” також на інших цвинтарях були зруйновані могили, кілька разів крали “прапор ДНР” з Алеї слави загиблих« захисників Донбасу “, – йдеться в повідомленні.

Повідомляється про розгром 25 пам’ятників окупантам на кладовищі в Макіївці. При цьому “влада” бойовиків каже, що шоковані тим що сталося, так як нічого подібного раніше не відбувалося. “Тенденції останніх місяців носять воістину загрозливого характеру”, – скаржаться російські бойовики. У свою чергу, жителі ОРДО заявили, що “ДНР” багато стали ненавидіти. “В” республіці “багато хто розчарувався”, – кажуть жителі Донецька і Макіївки.

Джерело: Префікс.


Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares