Минулого тижня понад 400 тернополян здали кров з ДонорUA та «Я Донор»

Минулого тижня понад 400 тернополян здали кров з ДонорUA та «Я Донор»

З 10 по 14 червня тривав «Тиждень донорства крові», який організували платформа ДонорUA та ГО «Я Донор» до Всесвітнього дня донора. Понад 400 мешканців Тернополя здали кров для військових і цивільних пацієнтів у лікарнях міста.

«Не треба чекати особливого дня, аби здати кров, вона щодня необхідна тисячам людей, зокрема тим, хто боронить наш спокій. Донорство – це цілорічна готовність допомагати. Та Всесвітній день донора – нагода гучно розповісти про важливість донорства на широкий загал, і гучно подякувати тим, хто вже ділиться кров’ю. Окрема подяка донорам, які сьогодні показали на власному прикладі, як інколи просто рятувати життя», – сказала Ірина Славінська, співзасновниця ДонорUA та Президентка ГО «Всеукраїнська асоціація донорів України».

Упродовж акції у Тернопільському обласному центрі служби крові проводилися інтерактиви для донорів. Кожен із перших 4 днів був присвячений певній групі крові – волонтери ділилися цікавою інформацією з теми, аби підвищити обізнаність тернополян. 14 червня, у Всесвітній день донора, провели підсумкову подію: нагородили Почесних донорів, що здали кров уже більше 40 разів, і волонтерів, які розвивають донорський рух у місті.

«Тиждень донорства крові» мав на меті: популяризувати донорство крові, формувати свідоме ставлення громадян до процесу донорства, відзначити почесних донорів та волонтерів, сприяти створенню в умовах війни рф проти України надійних запасів крові та її компонентів, які щодня потрібні медикам для порятунку цивільних пацієнтів і поранених військовослужбовців Збройних Сил України», – розповів очільник ГО «Я Донор» Олександр Хома.

10 червня в межах акції відбулась виїзна донація крові на підприємстві «Агропродсервіс». Подію присвятили 25-річчю компанії, і близько 100 її співробітників разом здали кров. Ініціював подію засновник «Агропродсервісу» Іван Чайківський.

Акцію «Тиждень донорства крові» підтримала Тернопільська міська рада, обласна філармонія, театр ім. Шевченка, благодійний фонд «Подоляни» та місцеві бізнеси, які надали подарунки для донорів.

Хоча свято й минуло, увесь червень на ДонорUA оголосили місяцем донорства – реєструйтеся на сайті, здавайте кров та отримуйте до кінця місяця подвійні бонуси, обмінюючи їх на подарунки.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *