На чемпіонаті України зі спринту серед юнаків та дівчат тернопільські лижники тричі отримували “бронзу”

На чемпіонаті України зі спринту серед юнаків та дівчат тернопільські лижники тричі отримували “бронзу”

На Львівщині, на навчально-спортивній базі зимових видів спорту “Тисовець”, завершився чемпіонат України з лижних перегонів (спринт) серед юнаків та дівчат, повідомляє управління фізичної культури і спорту ТОДА.

Бронзову нагороду в спринті вільним стилем у віковій групі 2006-2007 р.н. виборов учень ДЮСШ Тернопільського району Дацько Олександр.

В спринтерській естафеті вільним стилем “2 спортсмени х 3 кола х 1000 м” у віковій групі 2004-2005 р.н. “бронзу” здобули учень Тернопільської ОДЮСШ із зимових видів спорту Олексій Качурай та учень ДЮСШ Тернопільського району Капуш Євген.

Також бронзову медаль у віковій групі 2006-2007 р.н. вибороли учні ДЮСШ Тернопільського району Тесельський Назарій та Дацько Олександр. У цій же естафеті серед дівчат у віковій групі 2002-2003 р.н. четверте місце в учениці ДЮСШ Тернопільського району Гаяць Алли та представниці ТО ШВСМ Усенко Олександри. П’яте місце серед юнаків у віковій групі 2002-2003 р.н. в учнів ТОДЮСШ із зимових видів спорту Славського Михайла та ДЮСШ Тернопільського району Костюка Романа.

Загалом, команда Тернопільської області зайняла п’яте загальнокомандне місце з 13 команд.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares