На Чортківщині 614 дорослих та дітей заспівали “Червону руту” і встановили рекорд України (ФОТО)

На Чортківщині 614 дорослих та дітей заспівали “Червону руту” і встановили рекорд України (ФОТО)

На Чортківщині встановили новий рекорд України. У райцентрі на презентаційному майданчику районного комунального будинку культури ім.Катерини Рубчакової  зафіксували Національний рекорд  у номінації «Наймасовіша пісенна естафета».
Серед присутніх були 614 шанувальників української пісні «Червона рута» Володимира Івасюка, яка стала однією з найвідоміших українських пісень у світі.

Учасники виконували музичний твір на чотирьох локаціях, а саме: на першій локації працювали ті, кому виповнилось 45+ років, на другій – 25-45 років, на третій – молодь, на четвертій – діти. Встановлення рекорду відбулось за участі супер-фіналістів шоу Х-фактор-4 гурту «Тріода». Рекорд зафіксував експерт національного реєстру рекордів України Павло Горішевський.


У дійстві взяли участь перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний, заступник голови райдержадміністрації Йосифа Овод, заступник голови районної ради Петро Пушкар, керуючий справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь, завідувач сектору культури та зв`язків з громадськістю райдержадміністрації Галина Чайківська, представники ЗМІ та ін.
«Легендарній «Чарівній руті» Володимира Івасюка виповнюється 50 років. Україна – це чарівна пісня, яка передається нам з покоління в покоління, – кажуть ораганізатори.- Співаючи, ми зазираємо у нашу історію, у минуле, намагаючись обережно побачити картини народження української нації. Приємно, що ми встановили саме такий рекорд», – відмітив під час отримання сертифікату перший заступник голови райдержадміністрації Іван Заболотний.
Крім того, до слова була запрошена керуюча справами виконавчого апарату районної ради Тетяна Яблонь, яка зачитала учасникам заходу власний вірш присвячений Володимиру Івасюку.
Продовжилось дійство гала-концертом відкритого фестивалю-конкурсу української естрадної пісні ім.Назарія Яремчука «Пісня буде поміж нас» у глядацькій залі районного комунальному будинку культури ім.Катерини Рубчакової.

Текст і фото з фейсбук-сторінки Чортківської райдержадміністрації

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares