На Тернопіллі вшанували День Героїв Крут книжковою виставкою

На Тернопіллі вшанували День Героїв Крут книжковою виставкою

Співробітники УСБУ в Тернопільській області долучилися до відзначення Дня пам’яті Героїв Крут, віддавши шану патріотизму й мужності борців за незалежність та суверенітет України.

З нагоди 98-ї річниці безсмертного подвигу українських юнаків у бою під Крутами для особового складу Управління організовано книжкову виставку «Пам’яті Героїв Крут». Правоохоронці ознайомились із тематичною літературою, що описує доблесть, героїзм і самопожертву бійців, котрі в далекому 1918 році віддали життя у нерівному протистоянні з переважаючими силами ворога. Співробітники УСБУ переглянули документальний фільм «Лист без конверта», який відтворює хронологію трагічних подій бою та розповідає про вагу і значення подвигу захисників Крут у великій боротьбі  Українського народу за свою незалежність.

Також, в Управлінні відбулось урочисте зібрання під час якого правоохоронці вшанувавши світлу пам’ять загиблих Героїв, котрі своїм подвигом надихнули десятки тисяч українців до незламної боротьби за визволення України.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares