На Тернопільщині через порушення торгівлі алкоголем та цигарками анулювали 73 ліцензії

На Тернопільщині через порушення торгівлі алкоголем та цигарками анулювали 73 ліцензії

Упродовж січня цього року фахівці Головного управління ДПС у Тернопільській області провели 45 перевірок суб’єктів господарювання, які здійснюють роздрібну торгівлю алкогольними напоями та тютюновими виробами. Результат – застосовано фінансових санкцій на суму 1 млн 684,8 тис. гривень.

За результатами проведених перевірок встановили 50 порушень норм Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів». Так, у 15 випадках торгували алкогольними напоями за цінами, нижчими від встановлених мінімальних оптово-відпускних або роздрібних цін, а у 12 – торгували алкоголем без ліцензії, ще 9 – роздрібна торгівля тютюновими виробами поштучно тощо.

З початку року анульовано 73 ліцензії: 42 – на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 31 – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Загалом суб’єкти підприємництва нашого краю здійснюють діяльність, використовуючи 4525 ліцензій, з них 2466 ліцензій на право здійснення роздрібної торгівлі алкогольними напоями та 2059 – на право здійснення роздрібної торгівлі тютюновими виробами.

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares