На Тернопільщині діти розмалювали школу яскравими барвами (ФОТО)

На Тернопільщині діти розмалювали школу яскравими барвами (ФОТО)
У рамках проекту “Відкривай Україну” команда учнів Старовишнівецької школи реалізувала проект “Кіндерляндія”.

Під час зимових канікул старшокласники разом з вчителями підготували для своїх молодших друзів сюрприз. Вони розмалювали в коридорі школи підлогу яскравими фарбами, і це не просто малюнки, а ігри з цифрами та різноманітними завданнями.

На підлозі намалювали гру «Twister», класики, відомі з дитинства кожному дорослому, коло з цифрами, де можна стрибати і рахувати, місце для стрибків «Jump!» з назвами кольорів і назвами місяців року на англійській мові, змійка з українським алфавітом. За основу взяли ігри, в які найчастіше грають школярі. Тепер під час перерви молодші школярі зможуть продуктивно та цікаво відпочивати і одночасно щось повторювати, тобто вчитися, граючи.

– Наш проект «Кіндерляндія» спрямований на те, щоб відірвати молодших школярів від гаджетів та сприяти засвоєнню знань у цікавій та доступній для них формі, – розповідають старші школярі. – Також за допомогою організації такої ігрової діяльності ми хочемо спрямувати енергію надто активних дітей у корисне русло: тепер вони не просто бігатимуть коридорами, зіштовхуючись лобами один з одним, а гратимуть у цікаві розвиваючі ігри та здобуватимуть при цьому знання. Сподіваємося, що результати наших старань принесуть не лише задоволення, а й користь нашим маленьким друзям.

Захоплення учнів після того, як вони повернулися до школи після канікул і побачили цей справжній «ігроленд», важко описати словами. Тепер вони під час кожної перерви із задоволенням граються в рухливі і, разом з тим, розвиваючі ігри замість того, щоб сидіти за гаджетами, повідомляють на сайті Вишнівецької ОТГ.

Loading...


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares