На Тернопільщині двох чоловіків поранили ножем

На Тернопільщині двох чоловіків поранили ножем

За 29 жовтня медики швидкої Тернопільщини обслужили 353 виклики до пацієнтів, здійснили 108 госпіталізацій; з них у Тернополі обслужено 138 викликів швидкої допомоги, госпіталізовано 51 пацієнта.
За минулу добу в службі швидкої допомоги області зафіксовано 45 викликів до хворих з уже підтвердженим діагнозом ковід, госпіталізовано 29 ковідних пацієнтів. З підозрою на ковід звернулися ще 32 пацієнти, 15 госпіталізовано.
29 жовтня уже традиційно було багато виїздів до пацієнтів з ознаками ковіду, підвищеною температурою та двосторонньою вірусною пневмонією. Найбільше, як завжди, викликів до хронічних хворих та на різні критичні стани. Почастішали виклики до пацієнтів-безхатченків, чоловіків у стані сильної алкогольної інтоксикації та на суїциди. Також побільшало нещасних випадків із дітьми.
Нещасний випадок трапився на вул. Лозовецькій у Тернополі, куди о 18.42 виїжджала бригада екстреної меддопомоги. Медики швидкої надавали допомогу 50-річному пацієнтові, який випадково впав на розбите від слоїка скло й порізав руку. Із різаною раною правої долоні потерпілого, після наданої допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.
Об 11.10 бригада швидкої виїжджала у с. Розгадів Зборівського району, де надавала допомогу 46-річному пацієнтові. За нез’ясованих наразі обставин чоловік отримав ножове поранення лівої бокової поверхні живота. Після оперативно наданої допомоги пацієнта шпиталізували у Зборівську райлікарню.
О 22.01 бригада швидкої виїжджала на вул. Волинську, де надавала допомогу 34-річному пацієнтові. На вулиці невідомий зловмисник поранив чоловіка ножем у живіт. Із проникаючим ножовим пораненням черевної порожнини живота потерпілого, після оперативно наданої допомоги, шпиталізовано у лікарню швидкої допомоги.
Михайло ДЖУС, генеральний директор Центру ЕМД Тернопільщини.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares