На Тернопільщині фестивалитимуть вишиванки та борщі

На Тернопільщині фестивалитимуть вишиванки та борщі

У вихідні відбудуться фестивалі «Борщівська вишиванка» та «Борщ-їв».

Шанувальників унікальних орнаментів і охочих посмакувати традиційною українською стравою запрошують у містечко Борщів 9-10 вересня. Фестиваль вишиванок розпочнеться у суботу виставкою «Борщівська народна сорочка» з фондів місцевого краєзнавчого музею.

Також цього дня відбудеться презентація колективного збірника поезій про вишиття «Яка у тебе гарна вишиванка», виставка робіт творчого об’єднання художників Борщівщини і учасників пленеру «Красо моя, мій рідний краю», а о 17.00 на майдані Свободи – телевізійний проект «Караоке на селі».

У неділю запланований науково-практичний семінар та майстер-клас «Мережки та змережування», відкриття етнографічної виставки борщівської народної сорочки, виставка-розпродаж учнівських робіт, перегляд документального кінофільму «Спадок нації» та етнографічне дефіле народного одягу.

О 13.00 розпочнеться фестиваль борщу «Борщ-їв». Господині та заклади громадського харчування презентуватимуть півсотні рецептів цієї традиційної української страви, а також навчатимуть її готувати.

Завершить фестивалі концертна програма.

Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *