На Тернопільщині формують архів матеріалів про COVID-19: поповнити колекцію можуть всі охочі

На Тернопільщині формують архів матеріалів про COVID-19: поповнити колекцію можуть всі охочі

Державний архів Тернопільської області започатковує формування архівної колекції документальних матеріалів, ініціативного документування подій, пов’язаних з пандемією через поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Мета проєкту – документування змін, що відбуваються з мешканцями нашого регіону, аби зберегти ці історичні свідчення для наступних поколінь і спільними зусиллями створити літопис нинішнього незвичайного часу.

Архівування цих матеріалів відбуватиметься на спеціально створеному порталі на веб-сайті архіву, доступ до якого буде вільним. Про це повідомляє сайт ТОДА.

Можна надсилати світлини, відеозаписи, щоденникові записи, а також фрагменти листування з електронної пошти, смс-повідомлень з особистими переживаннями і думками, спогадами та історіями, пов’язаних з пандемією, які, можливо, і дадуть відповіді на ці питання. Різноманітність форм і жанрів вітається.

Матеріали формуватимуться у створеній спеціально групі #CORONAрхів у соцмережі Facebook. Надсилати потрібно на електронну пошту: [email protected] з приміткою CORONAрхів.

 

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares