На Тернопільщині кешбек із ПДВ склав 58,9 мільйонів

На Тернопільщині кешбек із ПДВ склав 58,9 мільйонів

Про бажання відшкодувати податок на додану вартість у січні цього року повідомили 89 суб’єктів господарювання – юридичних осіб та 25 підприємців Тернопільської області. Заявлена ними сума бюджетного відшкодування з податку на додану вартість на розрахунковий рахунок склала відповідно 47 млн грн та 6,1 млн гривень. Про це повідомив в.о. начальника Головного управління ДПС у Тернопільській області Валерій Лісницький. Порівняно з січнем минулого року, сума ПДВ, заявлена до повернення, зросла, відповідно, на 13 млн грн та 3,4 млн гривень.

За словами Валерія Лісницького, станом на початок лютого цього року платникам податків краю повернули з держбюджету грошовими коштами на розрахунковий рахунок 58,9 млн грн податку на додану вартість: 57 млн грн – юрособам, а 1,9 млн грн – підприємцям.

«Залишок невідшкодованого податку для приватних підприємців склав 4,1 млн гривень. Юридичним особам на початок лютого 2020 року залишилось відшкодувати на розрахунковий рахунок 80 млн грн ПДВ, – розповів очільник ГУ ДПС в області. – Оскільки щодо 64 млн грн податку ще тривають перевірки та процедура бюджетного відшкодування, передбачена вимогами Податкового кодексу України, а ще 16 млн грн перебувають на стадії судового та адміністративного розгляду».

Сектор комунікацій Головного управління ДПС у Тернопільській області.


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares