На Тернопільщині, на допомогу з часткового безробіття, подали 2,2 тисячі пакетів документів

На Тернопільщині, на допомогу з часткового безробіття, подали 2,2 тисячі пакетів документів

Щоб зберегти бізнес і робочі місця для жителів Тернопільщини, щоденно служба зайнятості області та її підрозділи опрацьовують сотні пакетів документів від роботодавців та фізичних осіб – підприємців на надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину.

Станом на 16 червня  фахівці розглянули пакети документів 2210 роботодавців, у т.ч. 1472 фізичних осіб – підприємців для отримання допомоги по частковому безробіттю на себе; прийняла 841 позитивне рішення про надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину. Ці виплати дозволили зберегти 3412 робочих місць, з них 267-ми підприємців без найманих працівників, –розповіла Олена Рак, речниця обласної служби зайнятості.

Профінансували 5,7 млн. гривень для виплати допомоги по частковому безробіттю.

Нагадуємо, що допомога по частковому безробіттю виплачується ФОПам без найманих працівників та роботодавцям, які зупинили чи скоротили діяльність через карантин, сплачували упродовж 6 місяців, які передують даті зупинення діяльності єдиний внесок – ФОПи – за себе, а роботодавці – за найманих працівників і не припинили трудових відносин з працівниками на момент звернення до служби зайнятості.

Консультації можна отримати у будь-якому місцевому підрозділі служби зайнятості або за телефоном «гарячої» лінії в Тернопільському обласному центрі зайнятості – (0352) 23-49-82, детальніше – на сайті державної служби зайнятості у рубриці «Допомога по частковому безробіттю».

Максим СКАСКІВ,

Автор
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *