На Тернопільщині оберуть «Кращий заклад загальної середньої освіти-2020»

На Тернопільщині оберуть «Кращий заклад загальної середньої освіти-2020»

Під патронатом голови Тернопільської обласної державної адміністрації Володимира Труша відбудеться обласний конкурс «Кращий заклад загальної середньої освіти-2020». Метою – підтримка та популяризація кращого педагогічного досвіду. Про це повідомляє сайт ТОДА.
Конкурс розпочнеться 12 листопада та триватиме до 28 грудня. Відбуватиметься у два етапи. Спершу найкращий навчальний заклад обиратимуть на рівні районів, а під час другого етапу журі визначать остаточних переможців у таких номінаціях: «Кращий заклад загальної середньої освіти I ступеня», «Кращий заклад загальної середньої освіти I-II ступенів-2020», «Кращий заклад загальної середньої освіти I-III ступенів – 2020»
Для того, щоб взяти участь у конкурсі, необхідно подати заявку, відео-, фотоматеріали, які висвітлюють діяльність навчального закладу.
Навчальний заклад оцінюватимуть за такими критеріями: функціонування і дієвість веб-сайту закладу, організація освітнього простору, ефективність використання педагогічного потенціалу, забезпечення розвитку матеріально-технічної та навчально-методичної бази відповідно до вимог Концепції Нової української школи та співпраця з громадськими інституціями, волонтерські ініціативи.
Переможці конкурсу отримають цінні призи та подарунки.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *