На Тернопільщині півтори тисячі молодих людей шукають роботу

На Тернопільщині півтори тисячі молодих людей шукають роботу

Протягом січня-липня 2022 року 6,1 тисяча осіб з числа молоді до 35 років (30% від загальної кількості шукачів роботи) скористалися послугами Тернопільської обласної служби зайнятості. З них, майже 400 – випускники ВНЗ, 84 – професійно-технічних закладів освіти; 90% вже мали професійний досвід. Про це розповів директор обласного центру зайнятості Василь Олещук.

Цьогоріч вдалося працевлаштувати 1319 молодих громадян, з них, 26 – завдяки компенсації роботодавцям єдиного соціального внеску.

За спрямуванням служби зайнятості майже дві сотні безробітних віком до 35 років цьогоріч вже пройшли професійне навчання. 156 молодих краян було залучено до громадських та інших робіт тимчасового характеру.

На 1 серпня 2022 року 1,5 тисячі безробітних з числа молоді (з них 219 переселенців) продовжували пошук роботи за сприяння обласної служби зайнятості Тернопільщини. Кожен третій із них (567) – професіонали та фахівці, кожен п’ятий (323) – працівники сфери торгівлі та послуг, 139 – державні службовці, керівники, менеджери, 130 – робітники з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин.

Учасниками програми Уряду для отримання мікрогрантів на створення або розвиток власного бізнесу стали 12 жителів Тернопільщини молодого віку. Вони успішно захистили бізнес-плани та невдовзі кожен з них отримає від 75 до 250 тис. грн грантової допомоги на загальну суму майже 2 млн 600 тис грн, що дасть можливість створити більше 30 нових робочих місць. Найбільш поширений вид їхньої діяльності – надання послуг (у сферах освіти, краси, відпочинку, харчування, комп’ютерного програмування), є також торгівля, виробництво текстилю та верхнього одягу.

До слова: подати або знайти вакансію можна через сервіси:

“Робота зараз. Державна служба зайнятості”.

Чат-бот: @DCZWorkNowBbot  або https://t.me/DCZWorkNowBbot

Канал: @DCZWorkNow або https://t.me/worknowdcz .

“Робота на Тернопільщині”

Чат-бот: @work_Ternopil_bot або https://t.me/work_Ternopil_bot

Канал: @work_in_Ternopil_region або https://t.me/work_in_Ternopil_region

За більш детальною інформацією зверніться у місцевий підрозділ служби зайнятості Тернопільщини; в Telegram: @DCZ19_Ternopil (https://t.me/DCZ19_Ternopil) чи https://web.telegram.org/z/#5134509646 або на «гарячі» телефонні лінії Тернопільського обласного центру зайнятості 0635765756(0352) 23-51-95

Відділ організаційно-інформаційної роботи та архівної справи Тернопільського обласного центру зайнятості.

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *