На Тернопільщині поліцейським роздадуть захисні маски

На Тернопільщині поліцейським роздадуть захисні маски

Як поширюються вірусні інфекції та як захистити себе від них, розповіли  співробітникам тернопільської поліції. Спікер заходу – начальник центру превентивної медицини Державної установи «Територіально-медичне об’єднання МВС України по Тернопільській області» Юлій Николин.

Медик детально акцентував, на що слід звернути увагу при перших проявах хвороби. Також розповів про поширення у світі коронавірусу та методи боротьби з ним. Про це повідомили у відділі комунікації обласного управління поліції.

– Не варто ігнорувати перші прояви вірусних захворювань і займатися самолікуванням, потрібно одразу звертатися до лікарів і виконувати всі їхні рекомендації, – наголосив Юлій Николин.

Начальник центру превентивної медицини поінформував, яких профілактичних заходів потрібно вживати, аби вберегти себе від недуги. З його слів, насамперед варто дотримуватися гігієни, носити захисні маски та окуляри, адже вірус проникає через слизові.

Аби убезпечити особовий склад поліції від поширення вірусної інфекції, в обласному управлінні і в територіальних підрозділах вирішили посилити заходи безпеки. Зокрема, закуплять засоби гігієни, захисні маски.

«Їх отримають, в першу чергу, ті правоохоронці, які безпосередньо контактують з громадянами. Усі співробітники матимуть доступ до дезінфікуючих засобів. У приміщеннях розмістять плакати з рекомендаціями як вберегтися від вірусних захворювань, а також вживатимуться інші превентивні заходи», – зазначили у відомстві.

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares