На Тернопільщині збільшилася кількість безробітних

На Тернопільщині збільшилася кількість безробітних

З початку цього року в Тернопільській області спостерігається ріст зареєстрованих безробітних. Так, протягом січня-березня послугами служби зайнятості області скористались 23746 осіб, із них статус безробітного отримали 14163 особи, що на 2,3% більше, ніж за відповідний період 2019 року.

Під час карантину з 18.03 по 13.04.2020 в Тернопільській обласній службі зайнятості було зареєстровано 1741 особу (з них 250 – електронною поштою на скриньки місцевих підрозділів служби зайнятості області). Найбільше – у Тернопільському міськрайонному центрі зайнятості (641 особа), Зборівській райфілії ОЦЗ (153 особи), Кременецькій (142); найменше – у Монастириській райфілії ОЦЗ (8). Упродовж І декади квітня 2020 року за 1 день в обласній службі зайнятості реєструвалися від 103 до 170 осіб (у квітні 2019 року – в середньому 60 осіб), з них подавали документи електронною поштою від 14 осіб (01.04.2020) до 44 (13.04.2020).

Директор Тернопільського обласного центру зайнятості повідомив, що в умовах карантину, з метою попередження розповсюдження короновірусної інфекції (COVID-19), служба зайнятості Тернопільщини перейшла на роботу у дистанційному режимі: фахівці служби надають інформаційні послуги, у тому числі й про можливості працевлаштування, у телефонному режимі і засобами інтернет-ресурсів, відмінено групові та масові заходи. У кожному районі області, в обласному центрі зайнятості та у Тернопільському МРЦЗ працюють «гарячі» телефонні лінії (https://ter.dcz.gov.ua/novyna/uvaga-uvaga), на сайті і на Фейсбук-сторінці Тернопільської обласної служби зайнятості є покрокові інструкції, як зареєструватися у центрі зайнятості, надіславши відповідні заяви через е-mail (у полі тексту зазначивши прізвище, ім’я, по батькові та контактний телефон), а також використовуючи скриньку для кореспонденції, що є у приміщенні кожного місцевого підрозділу служби зайнятості (детальніше тут – https://www.dcz.gov.ua/novyna/proceduru-reyestraciyi-sproshcheno-dlya-zruchnosti-kliyentiv).

Автор

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"
Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *