На Тернопільщині звернулися до медуніверситету з проханням посприяти у забезпечені закладів охорони здоров’я працівниками

На Тернопільщині звернулися до медуніверситету з проханням посприяти у забезпечені закладів охорони здоров’я працівниками

Лікування COVID-19 передбачає залучення значної кількості медиків. Тому система охорони здоров’я потребує постійного підсилення новими кадрами.

«Медики працюють у постійній напрузі. У зв’язку з епідемією, більше роботи стало, як в лікарів, так і в середнього та молодшого медичного персоналу. Тому ми звернулися до Тернопільського національного медичного університету з проханням посприяти у забезпечені закладів охорони здоров’я працівниками», – сказала начальник управління охорони здоров’я ТОДА Ольга Ярмоленко.

Частина спеціалістів зголосилася допомогти. Це – як студенти, так і викладачі. Серед них один лікар-анестезіолог у пенсійному віці, студент, який працює в інфекційному відділенні лікарні швидкої допомоги у Тернополі. Вони влаштовані на умовах цивільно-правових договорів і отримують оплату, залежно від категорії, в якій працюють.

About The Author

Avatar

журналіст, газета "Наш ДЕНЬ"


Loading...Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

shares