На забезпечення соціальних виплат Тернопільщина спрямувала 852 млн грн єдиного внеску

На забезпечення соціальних виплат Тернопільщина спрямувала 852 млн грн єдиного внеску

Упродовж січня-березня цього року платники податків Тернопільської області сплатили 852 млн грн єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Додатково забезпечено 39 млн грн, оскільки до очікуваних надходжень надійшло плюс 4,8 відсотка. Порівняно з першим кварталом 2018 року, приріст надходжень із цього платежу склав 129,6 млн грн або на 17,9 відсотка більше.

У березні 2019 року сплатили 294,4 млн грн, що на 41,6 млн грн більше, ніж торік у березні. Відтак, надходження єдиного внеску зросли на 16,5 відсотка.

Вважаємо за доречне нагадати, що суб’єкти господарювання, які використовують працю найманих працівників, при нарахуванні (виплаті) доходу, в тому числі заробітної плати, на користь платників податків, зобов’язані сплачувати нараховані за відповідний календарний місяць суми єдиного внеску не пізніше 20 числа наступного місяця.

У разі несвоєчасної сплати або не в повному обсязі єдиного внеску до платника застосовуються фінансові санкції та пеня. За порушення порядку нарахування, обчислення і строків сплати єдиного внеску посадові особи платників єдиного внеску несуть адміністративну відповідальність.

Сектор комунікацій Головного управління ДФС у Тернопільській області.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *