Відеооператор, нігтьовий майстер, ювелір, архітектор та піцайоло розповіли школярам Чортківщини про свої професії (ФОТО)

Відеооператор, нігтьовий майстер, ювелір, архітектор та піцайоло розповіли школярам Чортківщини про свої професії (ФОТО)

Відеооператор, нігтьовий майстер, ювелір, архітектор, піцайоло розповіли про свої професії школярам Бичківської ЗОШ, які побували на засіданні клубу для учнів «Професійний старт в майбутнє» на тему: «Професійне середовище. Людина – художній образ», що діє у Чортківській районній філії Тернопільського обласного центру зайнятості.

Піцайоло Віталій Колошиць – фахівець, який займається виготовленням піци. Він зазначив, що для того, щоб бути професіоналом, потрібно постійно вчитися, цікавитися новаціями, здобувати нові навики, брати участь у майстер-класах.

«Відеооператор дивиться на світ через об’єктив камери. Справжній майстер бачить реальність по-особливому, він ніколи не працює з подіями – він працює з емоціями, відчуттями людей під час події. Це постійна робота перш за все над собою, над своїм світоглядом», – наголосив відеооператор Тарас Задорожний.

Власниця салону краси «Академія краси», нігтьовий майстер Оксана Шатковська каже: «Кожна жінка хоче бачити свої нігті красивими та елегантними, і при цьому, щоб вони були ще й здоровими і міцними. Майстер манікюру повинен мати знання не лише з техніки догляду за нігтями, нанесення різних видів покриття та художнього оздоблення, а й бути певною мірою психологом, вміти добре комунікувати з людьми».

Цікавою була розповідь архітектора Маркіяна Пахольчака. Він розповів, що архітектор бачить цей світ через призму ліній та стилів. Всі будівлі, які нас оточують це витвори мистецтва, створені уявою і знаннями.

«Справжній ювелір – одночасно і дизайнер, і ремісник. Його робочий стіл завалений різноманітними інструментами і пристроями, причому часто фахівець сам їх вигадує і виготовляє. Метал і каміння – грубий матеріал, і робота з ним вимагає фізичних зусиль. Крім того, таке ремесло вимагає творчості, терпіння, старанності, точності. Адже від творчих здібностей ювеліра багато в чому залежить його успіх», – поділився досвідом з юними учасниками клубу ювелір Петро Дубина.

Всі запрошені гості говорили про необхідність саморозвитку, важливості здобування освіти, самопізнання.


Схожі публікації

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *